Kino samochodowe Łańcut

Kino samochodowe w Łańcucie

15 maja odbyło się Pierwsze Łańcuckie Kino Samochodowe. Organizatorem wydarzenia było Miasto Łańcut. Parking na placu targowym przy ul. Cetnarskiego zapełnił się błyskawicznie. Pierwszy samochód pojawił się blisko 2 godziny przed seansem. Wyświetliliśmy kultową komedię „Kiler” z Cezarym Pazurą w

Kino samochodowe na parkingu w Jaśle

Kino samochodowe w Jaśle

Kino samochodowe w Jaśle Jasło to jedno z tych miast, których mieszkańcy doskonale znają nasz zespół. Już od 5 lat w każde wakacje organizujemy tam bowiem kino plenerowe na leżakach, które cieszy się ogromną popularnością wśród osób w każdym wieku.

Pokazy kina samochodowego w Staszowie

Kino samochodowe w Staszowie

Kino samochodowe w Staszowie Pandemia koronawirusa sprawiła, że dostęp do rozrywki dla wielu osób został mocno ograniczony. My jednak nie zapominamy o miłośnikach dobrego kina i robimy wiele, by umożliwić im bezpieczny a także miły sposób na spędzenie wolnego czasu.

Kino plenerowe na ekranie LED w Mogilanach

Kino plenerowe w Mogilanach

Kino plenerowe w Mogilanach Trzeci rok z rzędu pojawiliśmy się w Mogilanach, gdzie 5 września dla Stowarzyszenia Dla Naszej Gminy Mogilany włączyliśmy się w organizację kina plenerowego. Tym razem pokazy filmowe zrealizowaliśmy na ekranach LED, gdyż kino plenerowe nie było

Kino plenerowe na rynku w Zabierzowie

Kino plenerowe na rynku w Zabierzowie Przez cztery kolejne piątki mieszkańcy Zabierzowa uczestniczyli w kinie plenerowym na zabierzowskim rynku. Pokazy realizowaliśmy na zestawie z ekranem o szerokości 12m. Dodatkowo rynek oświetliliśmy naszymi girlandami świetlnymi, co dodało niesamowitego klimatu podczas seansów.