Pokazy kina samochodowego w Staszowie

Kino samochodowe w Staszowie

Pandemia koronawirusa sprawiła, że dostęp do rozrywki dla wielu osób został mocno ograniczony. My jednak nie zapominamy o miłośnikach dobrego kina i robimy wiele, by umożliwić im bezpieczny a także miły sposób na spędzenie wolnego czasu.
Dlatego też 17 i 18 lipca gościliśmy w Staszowie, gdzie współorganizowaliśmy kino samochodowe dla mieszkańców tego miasta. Wydarzenie cieszyło się niemałym zainteresowaniem i zostało pozytywnie odebrane przez kinomaniaków, a wśród tablic rejestracyjnych można było zauważyć także gości z Kielc czy Rzeszowa.

Dwa dni, dwa znane filmy, które zdobyły uznanie publiczności. Pierwszego dnia wyświetliliśmy na wielkim ekranie polską komedie pod tytułem „Pech to nie grzech”, która niejednokrotnie wywołała na twarzy widzów szeroki uśmiech. Drugiego dnia mieszkańcy Staszowa mogli obejrzeć film „Mia i biały lew”. Wzruszająca historia dzielnej dziewczynki i niezwykłego drapieżnika poruszyła niejedno serce – zarówno dorosłych, jak i nieco młodszej publiczności.

Kino samochodowe – na czym polegało wydarzenie?

Wspólnie ze Staszowskim Ośrodkiem Kultury zadbaliśmy o to, by osoby, które zdecydowały się na seans w kinie samochodowym mogły cieszyć się zarówno doskonałą jakością obrazu, jak i dźwięku, który emitowany był poprzez odbiorniki radiowe w samochodach. Wystarczyło jedynie ustawić je na odpowiednią częstotliwość.

Wydarzenie odbyło się na Placu Targowym w Staszowie, który szybko wypełnił się pojazdami kinomaniaków. Zadbaliśmy o to, by uczestnictwo w naszych seansach było dla widzów całkowicie bezpieczne. Wyznaczone zostały drogi dojazdowe oraz wyjazdowe, dzięki czemu każdy mógł bez trudu zająć miejsce na placu, które zapewniało dobrą widoczność tego, co dzieje się na ekranie. Jednocześnie zadbaliśmy o to, by zarówno obsługa seansu, jak i widzowie mogli stosować się do wszystkich aktualnych zaleceń i środków ostrożności.

Zadowoleni widzowie to największa nagroda

Jak wspominaliśmy, zarówno piątkowy, jak i sobotni seans cieszył się sporym zainteresowaniem mieszkańców Staszowa, a w samochodach zgodnie zasiadły całe rodziny, które stęskniły się za możliwością oglądania fimu na dużym ekranie. Dzięki naszym nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym mogły liczyć na doskonałą jakość obrazu. Sprzyjała nam również pogoda, dzięki czemu seanse były jeszcze bardziej udane.
Nic więc dziwnego, że po zakończeniu emisji filmów mogliśmy usłyszeć wiele pozytywnych opinii od osób biorących udział w wydarzeniu. Spora część widzów przyznała, że ta niecodzienna, choć coraz popularniejsza forma emisji filmów kinowych stanowiła ciekawą odskocznie i chętnie wezmą udział w kolejnych seansach.
Z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku powróciliśmy do siebie. Wierzymy, że seans kina samochodowego w Staszowie stanie się początkiem regularnie organizowanych wydarzeń a my jeszcse nie raz zapewnimy porcję bezpiecznej rozrywki w województwie świętokrzyskim.

Udostępnij