Kino samochodowe na parkingu w Jaśle

Kino samochodowe w Jaśle

Jasło to jedno z tych miast, których mieszkańcy doskonale znają nasz zespół. Już od 5 lat w każde wakacje organizujemy tam bowiem kino plenerowe na leżakach, które cieszy się ogromną popularnością wśród osób w każdym wieku. Niestety, w tym roku, przez pandemię koronawirusa organizacja wydarzenia w tradycyjnej formie stanęła pod znakiem zapytania. Największą wartością jest bowiem zdrowie i bezpieczeństwo widzów, którzy przychodzą na nasze seanse.

Nie oznacza to jednak, że zamierzaliśmy się poddać. Wspólnie z Miastem Jasło zorganizowaliśmy Plenerowe Seanse Filmowe 2020 w odświeżonej, całkowicie bezpiecznej dla widzów formie. Postawiliśmy bowiem na kino samochodowe, które stanowi jedną z propozycji w naszej ofercie. Co z tego wynikło?

Kino samochodowe w nowoczesnej odsłonie

Kino samochodowe nie jest nowym pomysłem. Od lat niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych również w naszym kraju cieszy się coraz większym zainteresowaniem widzów, którzy chcą obejrzeć ciekawe produkcje w niecodzienny, nietuzinkowy sposób.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które oferuje nasz zespół widzowie mogą cieszyć się pełnią wrażeń płynących z seansu.
Dźwięk emitowany jest na określonej częstotliwości FM, dzięki czemu osoby biorące udział w seansie mogą odbierać go za pomocą radia samochodowego. Jest to proste i intuicyjne rozwiązanie zapewniające pełnię komfortu.

Kino w Jaśle – dla każdego coś ciekawego

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby i upodobania kinomaniaków są różne. Dlatego też zadbaliśmy o różnorodność filmów wyświetlanych podczas seansów w Jaśle. Podczas pierwszego wydarzenia, które miało miejsce 1 sierpnia wyświetliliśmy familijny film o bardzo miłym, choć nieco gapowatym misiu. “Paddington 2” przyciągnął przez nasz ekran całe rodziny, które wspólnie zaśmiewały się i wzruszały podczas śledzenia przygód sympatycznego niedźwiadka.
Kolejny seans odbył się 8 sierpnia. Tego dnia widzowie mogli zapoznać się z doskonałą produkcją z Leonadro DiCaprio w roli głównej. “Wilk z Wall Street” czyli dramat biograficzny w reżyserii Martina Scorsese. Film spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem widzów i wielu z nich pobudził do refleksji.
Kolejny raz w Jaśle zawitaliśmy 22 sierpnia. Tym razem zaproponowaliśmy widzom polską produkcję, czyli komedię “Śniadanie do łóżka”. Uśmiechnięte twarze, jakie mogliśmy zauważyć w kabinach samochodów były dla nas potwierdzeniem, że wybór ten okazał się strzałem w dziesiątkę.
Wszystkie seanse odbywały się na obszernym parkingu przy ulicy Farnej, dzięki czemu każdy zainteresowany wydarzeniem bez problemu znalazł miejsce dla swojego auta.

Bezpieczeństwo kinomaniaków najwyższą wartością

Kino samochodowe spotkało się z bardzo pozytywnymi opiniami osób, które brały w nim udział. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że 'auto kino’ to doskonałe rozwiązanie na czas pandemii koronawirusa, dzięki któremu można spędzić czas w miły i bezpieczny sposób.

Udostępnij