Kino plenerowe Warszawa

Kompleksowa organizacja pokazów filmowych

Kino plenerowe to doskonała zabawa dla osób w każdym wieku! Wiemy o tym, ponieważ zajmujemy się organizacją pokazów filmowych od ponad 10 lat. Nasza oferta to kompleksowa organizacja pokazów kina letniego w całej Polsce a Warszawa i okolice to jeden z głównych obszarów naszej działalności. W naszym portfolio posiadamy setki zrealizowanych kin plenerowych oraz zadowolonych klientów.

Profesjonalny sprzęt do kina plenerowego oraz doświadczona ekipa techniczna

Organizując kina plenerowe dbamy o każdy szczegół pokazu tak, by był on prawdziwą przyjemnością dla każdego widza. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem takim jak:

 • najwyższej jakości ekrany plenerowe (ekrany pneumatyczne PolScreen),
 • projektory wysokiej mocy
 • systemy nagłośnienia tradycyjnego oraz samochodowego (nagłośnienie radiowe)
 • leżaki, maszyny do popcornu i inne kinowe dodatki
Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić oglądającym doskonałą jakość obrazu i dźwięku.

Dbamy również o komfort i odpowiednią kinową atmosferę. Podczas pokazów kina plenerowego w Warszawie obsługą zajmuje się doświadczona ekipa techniczna, co gwarantuje udany seans. Posiadamy kompleksowe wyposażenie - leżaki i maszyny do popcornu gwarantują uczestnikom pokazu idealne warunki do cieszenia się dobrym kinem.

Bogaty repertuar i licencje filmowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby kinomaniaków są różne. Organizując kino plenerowe w Warszawie staramy się wychodzić im naprzeciw. Przede wszystkim:

 • posiadamy bardzo bogaty repertuar filmów - nasi klienci mogą wybierać spośród tysięcy tytułów, wśród których znajdują się zarówno krajowe, jak i zagraniczne produkcje.
 • Na wszystkie pokazy uzyskujemy niezbędne pozwolenia i licencje- nie musisz więc bać się o legalność pokazu.
 • Co więcej, nasi klienci mogą liczyć również na pomoc w doborze repertuaru. Podpowiadając tytuły filmów bierzemy pod uwagę charakter imprezy, jej temat oraz wiek i preferencje publiczności, która uczestniczyć będzie w seansie.

Zapytaj o ofertę cenową kina plenerowego lub samochodowego w Warszawie

Koszt organizacji kina plenerowego w Warszawie uzależniony jest przede wszystkim od wybranego zestawu kinowego (wielkość ekranu, ilość leżaków, dodatki) oraz wybranych filmów (koszty licencji filmowych).
Napisz do nas, a przedstawimy Ci szczegółowy kosztorys oraz różne warianty cenowe.

Kino samochodowe

Warszawa jest miastem, w którym nie brakuje miejsc idealnych do organizacji seansów kina samochodowego. Korzystając z tego realizujemy pokazy na naszych największych ekranach zapewniając doskonałą widoczność obrazu z każdego pojazdu.

Poza tradycyjnym nagłośnieniem podczas seansów kina samochodowego wykorzystujemy nagłośnienie radiowe pozwalające widzom odbierać dźwięk za pomocą radioodbiorników samochodowych.

Posiadamy nadajnik stereo FM oraz uzyskujemy zgodę Urzędu Komunikacji Elektronicznej na użytkowanie częstotliwości radiowej w miejscu organizacji pokazu. Ponieważ czas na otrzymanie wyżej wspomnianej zgody wynosić może od 1 do nawet 3 tygodni prosimy naszych klientów zwracaniu na to uwagi podczas planowania terminu pokazu filmowego.

O nas

Nasza firma może poszczycić się wieloletnią działalnością. Na rynku eventowym działamy od 2009 roku. Od powstania naszej firmy skupiamy się wyłącznie na organizacji pokazów kina plenerowego oraz samochodowego. Dzięki tak wąskiej specjalizacji związanej z organizacją oraz obsługą jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami w tym co robimy. Wybierając nasze usługi możesz mieć pewność, że pokaz spełni oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających miłośników kina.

Od lat systematycznie obsługujemy pokazy plenerowe w Warszawie i okolicach. Pracowaliśmy m.in. dla takich podmiotów i przy takich wydarzeniach jak:

 • Dni Kariery w SGH
 • Medykalia Uniwersytetu Warszawskiego
 • Kino letnie organizowane przez Konstanciński Dom Kultury
 • Twierdza Modlin - Nowy Dwór Mazowiecki
 • Kino plenerowe w Rawie Mazowieckiej (klient: Polpharma)

Kontakt


Przemysław Żurek

właściciel KinoMobilne.pl

Instagram

/kinomobilne

Razem możemy stworzyć niezapomniane kino plenerowe oparte na połączeniu Twojej koncepcji i naszego doświadczenia oraz profesjonalnej technologii