Kino plenerowe w Jaśle - zaczynamy 7 lipca 2018

Miasto Jasło zaprasza do wakacyjnego kina plenerowego. Pokazy jak co roku odbywać się będą na terenie ośrodka rekreacyjnego przy ul. Kwiatowej.
Organizatorzy zadbali o różnorodny repertuar filmowy. Pokazy odbędą się wg poniższego harmonogramu:

07 lipca 2018 r. (sobota) KINO DLA DZIECI

„Astreix i Obelix, Osiedle Bogów” („Astérix: Le domaine des dieux”)

gatunek: Animacja, Familijny, Przygodowy
obsada(dubbing): Wojciech Mecwaldowski, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Anna Mucha

Akcja filmu "Asterix i Obelix: Osiedle Bogów" rozgrywa się w 50. roku przed naszą erą. Galię okupują Rzymianie. Jednak jedna wioska nie poddała się ich dominacji. To denerwuje Juliusza Cezara, który decyduje się na budowę dzielnicy mieszkaniowej dla właścicieli rzymskich i nazywa ją Osiedlem Bogów. Asteriks i Obeliks robią jednak wszystko, by oprzeć się tym wpływom.

14 lipca 2018 r. (sobota) KINO OSCAROWE

„La La Land” (2016)

gatunek: komedia, romans muzyczny
obsada: Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend,

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń? (źródło: dystrybutor)

21 lipca 2018 r. (sobota) KLASYKA POLSKIEJ KOMEDII

„Poranek kojota” (1996)

gatunek: komedia sensacyjna
obsada: Maciej Stuhr, Tadeusz Huk, Michał Milowicz, Janusz Józefowicz

Kuba, młody niespełniony rysownik komiksów, zakochał się w młodej i ślicznej piosenkarce Noemi , z wzajemnością. Nie wie jednak, że chłopak Noemi, niejaki Brylant nie lubi konkurencji. Co gorsza, Brylant jest winny sporą sumę pieniędzy gangsterowi Dzikiemu i małżeństwo z Noemi poważnie podreperowałoby jego budżet. Także bogatemu ojczymowi dziewczyny, niejakiemu Prezesowi , niezbyt podoba się fakt, że dziewczyna spotyka się z Kubą. A ci, co zadrą z Prezesem, kończą jako pokarm dla lwów w ZOO. (źródło: dystrybutor)

28 lipca 2018 r. (sobota) KINO AKCJI

„Gorący pościg” (2015)

gatunek: akcja, komedia
obsada: Reese Witherspoon, Sofia Vergara

Mało ogarnięta policjantka musi eskortować świadka koronnego do sądu. Po drodze mają mnóstwo przygód.. (źródło: dystrybutor) (źródło: dystrybutor)

04 sierpnia 2018 r. (sobota) KINO KRYMINALNE

„Dziewczyna z pociągu” (2016)

gatunek: kryminał, thriller
obsada: Emily Blunt, Haley Bennet

Załamana rozwodem Rachel spędza dnie na fantazjach o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wkrótce wywróci jej życie do góry nogami. Rachel będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły. (źródło: dystrybutor)

11 sierpnia 2018 r. (sobota) KINO FAMILIJNE

„Królowie lata” (2013)

gatunek: komedia, dramat
obsada: Nick Robinson, Gabriel Basso

Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan… Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.. (źródło: dystrybutor)

Udostępnij